Religioznawstwo
Zagadnienia Religijne
Europa Pogańska
Azja
Hinduizm i odłamy
Buddyzm i odłamy
Judaizm i odłamy
Chrześcijaństwo i odłamy
Islam i odłamy
Afryka
Ameryka
Australia i Oceania
Religie Synkretyczne

ZAGADNIENIA INNE - Nie jesteśmy sami we wszechświecie?


Nie jesteśmy sami we wszechświecie?


Od ponad 50 lat spotykamy się z tysiącami napływających z całego świata relacjami na temat Niezidentyfikowanych Obiektów Latających. Raporty ze źródeł wiarygodnych i mniej wiarygodnych są uzupełniane każdego roku.

Raporty o dziwnych światłach na niebie, o istotach, które porywały ludzi dla badań, o tajnych aktach rządu USA, które nadal wypełniają nie tylko prasę, ale programy telewizyjne, radia a szczególnie Internet. Badania opinii publicznej pokazują, że ponad 50 % mieszkańców Ziemi wierzy w fenomen UFO, a ponad 50% Amerykanów uważa, że rząd USA zataja dowody i informacje na temat UFO. Coraz więcej ludzi zaczyna opowiadać swoje historie, które są coraz bardziej akceptowane.

Zwrot "Nie jesteśmy sami we wszechświecie" nie należy już do dziedziny science-fiction. Chociaż boimy się powiedzieć to osobiście, wierzymy w to. Wierzymy, że nie jesteśmy sami, że coś tam naprawdę jest.

Ogromny pieniężny sukces książek, filmów i programów telewizyjnych utrzymuje nas w przekonaniu, że obce cywilizacje naprawdę istnieją. Pragniemy poznać wytłumaczenie zjawisk paranormalnych, które nas otaczają. Zaczynają pojawiać się nie cierpiące zwłoki pytania. Jakie jest ich pochodzenie? I chyba najważniejsze pytanie. Jaki jest ich cel?

Nauka długo trzymała ludzi w niepewności, co do odpowiadania na prawie każde pytanie zadane przez człowieka. Dla każdego problemu, choroby i potrzeby człowieka, naukowcy byli zdolni do znalezienia rozwiązania w laboratorium.

W ostatnim stuleciu rozwinęliśmy naukę, zostawiając za sobą wiele z najbardziej przyziemnych zadań i pilnych problemów ludzkości. Żądamy od nauki, aby nam to wytłumaczyła nigdy nie wyobrażając sobie że są pewne rzeczy, które nauka nie jest w stanie i nigdy nie będzie mogła nam wytłumaczyć.

W 1979 roku odtajniona została Dokumentacja na mocy "Ustawy o swobodnych dostępie do informacji" w USA. Ujawniła jak wielkie było zainteresowanie tematyką UFO ze strony Centralnej Agencji Wywiadowczej(CIA), Agencji Wywiadu Obrony (DIA), Agencji Bezpieczeństwa Narodowego (NSA), Departamentu Stanu i Federalnego Biura Śledczego (FBI). Tysiące akt, które zostały odtajnione, to kropla w morzu w porównaniu do informacji, które posiadają tajne agencje rządowe.

Rokrocznie miliony dolarów idą z kieszeni podatników na nieznane cele. W 1994 roku rząd USA przyznał się, że Strefa 51 istnieje. Wstęp do tej Strefy jest zabroniony. Za naruszenie granic nakładano grzywny w wysokości 6 tysięcy dolarów. Zdarzyły się też kary pozbawienia wolności. Niektórzy ludzie twierdzili, że grożono im śmiercią.

Co tak cennego ukrywa tam rząd USA? Możliwe, że już niedługo się o tym dowiemy.

Od dłuższego czasu jesteśmy uczestnikami jakiejś gry polegającej na tym, że ludzie zorientowani, dozują nam informacje o obecności na Ziemi przybyszów z kosmosu, po to, żeby oszczędzić opinii publicznej wielkiego szoku.

Wielu badaczy UFO wierzy, że stanie się to wcześniej niż myślimy.

Jeden z badaczy NOL-i dr Richard Bayland uważa, że rząd USA (szczególnie CIA) od dawna używa przemysłu filmowego, aby promować wiarę, że obce istoty odwiedzają nas.

W niedługim czasie możemy się spodziewać, że przynajmniej jedna stacja telewizyjna sfilmuje lądowanie UFO, możliwe, że nawet w pobliżu bazy wojskowej.

Dla takiej sprawy, która wyszłaby na światło dzienne, prawdopodobnie wywołałoby panikę. Ale na przestrzeni trzech dziesięcioleci, nasze społeczeństwo zaczęło łagodnieć.

Jest wiele dowodów na to, że rząd Stanów Zjednoczonych miał coś wspólnego z tworzeniem filmów takich jak: ET, Star Trek i wielu innych.

W latach dziewięćdziesiątych pokazało się niesłychanie wiele programów telewizyjnych, seriali i filmów o obcych. Wszyscy chyba znają "Z archiwum X" czy "Faceci w czerni".

Ten proces jest coraz intensywniejszy, coraz więcej niewiarygodnych informacji dochodzi do naszych uszu. Szczególnym takim przypadkiem jest taśma wykradziona przez człowieka o pseudonimie Victor, który pracował w Strefie 51. Kaseta ta przedstawia wywiad z kosmitą.

Właśnie takie informacje będą pojawiać się coraz częściej.

Rząd USA zdaje sobie sprawę, że niedługo wydarzy się rzecz, która otworzy nowy etap w dziejach ludzkości.

Wielu badaczy UFO twierdzi, że w latach 70 rząd USA nawiązał kontakt z obcą cywilizacją tzw. Szaraków, którzy przybyli do Strefy 51. Od tamtego czasu, regularnie odwiedzają ten obszar. Czego chcą? Najbardziej prawdopodobna hipoteza to to, że rząd i obcy zawarli układ. Przybysze zaoferują nam wysoko zaawansowaną technologię, a my pozwolimy im na badanie naszej planety. Oznacza to, że mogą prowadzić badania na ludziach(a co za tym idzie :porwania, badania ludzkiego ciała, wszczepianie implantów). Okaleczenia bydła pokazały okrucieństwo obcych. Wyssana krew z bydła, usunięte narządy wewnętrzne z niesłychaną precyzją, z niespotykaną na naszej planecie. Staliśmy się, jak zwierzyna, która jest namierzana i powoli likwidowana.

Najnowocześniejsza technologia jest trzymana przez rząd w tajemnicy i testowana w  Strefie 51. Prawdopodobnie na terenie bazy znajduje się 9 statków kosmicznych, na których rząd amerykański przeprowadza badania. Taką informację podał Robert Lazar, naukowiec, który pracował w bazie przez 5 miesięcy od grudnia 1988. Opisał też ściśle tajny ośrodek S4, znajdujący się nad jeziorem Papoose na terenie Strefy51, w którym składano pozaziemskie pojazdy.

Wielu ludzi utrzymuje, że na terenie bazy dzieją się niesamowite rzeczy , takie jak nocne światła, które poruszają się z niesamowitą szybkością.

Wszystkie tajemnice Strefy 51, rządu amerykańskiego, rządów innych krajów szczególnie: Rosji, Chin, Wielkiej Brytanii, Australii i Francji , w niedługim czasie zostaną ujawnione. Ludzkość nie do końca jest jeszcze gotowa na tą informację, ale rząd chyba nie będzie miał wyboru. Lepiej chyba usłyszeć słowa" Nie jesteśmy sami we wszechświecie" od człowieka niż od przybysza z innej planety. Jeżeli przybędą tu w szerszym gronie, to w jakim celu? I czego oczekują od ludzi?

Sądzę, że obcy mają na uwadze przede wszystkim własne dobro.

Jedno jest pewne, zaawansowane cywilizacje przywiązują ogromną wagę do własnego bezpieczeństwa i przetrwania. Jeżeli staniemy im na drodze, na pewno nie zawahają się użyć siły.

Nadesłane


Data utworzenia: 04/06/2008 @ 00:43
Ostatnie zmiany: 16/06/2011 @ 01:00
Kategoria : ZAGADNIENIA INNE
Strona czytana 96025 razy


Wersja do druku Wersja do druku

 

Komentarze

Nikt jeszcze nie komentował tego artykułu.
Bądź pierwszy!

 
Trzecie Oczko


markus-chrzesc.jpg
mitoznawstwo-porownawcze.jpg
islam-wnuk.jpg
prawo-koscielne-kat.jpg
apokryfy-nowego-testamentu.jpg
wiek-propagandy.jpg
40-piesni-r.png
erman-mity-s.jpg
wzory-kultury-b.jpg
nor-davies-boze-igrzysko.jpg
delitsh-babilon-i.jpg
malinowski-zsdzikich.jpg
anatomia hybrydy.jpg
100-punk-zap.jpg
od-abrahama-do-ch.jpg
mysli-sw-jana-chr.png
polskie-n.jpg
NAPISY--1994.jpg
Historia-sztuki-eu_Meyer.png
hall-heretycy.jpg
Leeuw-fenomonologia.png
ogarek-czoj.jpg
historia-irlandii.jpg
Publilius_Syrus_Maksymy_moralne_Sententiae.jpg
o-duszy.jpg
mit-azteko1.jpg
dogon-ya-gali.jpg
historia-kosciola-2-600-1500.jpeg
Narody dawnej.jpg
nowe-ateny.jpg
historia-pow-sredniowiecza-zientara.jpeg
Leksykon_duchowosci_katolickiej.jpg
COLLECTANEA-PHILOLOGICA-XX-2017.jpg
camus-eseje.jpg
Tako rzecze-zaratustra-1922-Nietzsche.jpeg
historya-pow-h-3a.gif
kissinger_dyplomacja.jpg
cyw-zyd.jpg
Saga-o-Nibelungach-Treumund.png
swieci-nie-swieci.jpg
kompendium-nauki-sk.jpg
milczenie-1-2012.jpg
lengauer-religijnosc.jpg
pod-sztandarem-nieba-wiara-ktora-zabija-w-iext43267118.jpg
meczenstwo_w_islamie.jpg
polityka-jako-wyraz-lub-nastepstwo.jpg
tylak-bog.jpg
STUDIA-RELIGIOLOGICA-39_2006.jpg
psychoanaliza-i-religia.jpg
egipt-i-biblia-p-montet.jpeg
psychologia-religii-bernhard-grom.jpg
Mieszko_Pierwszy_Tajemniczy.jpg
magia-i-religia.jpg
religierzymu.jpg
Szalenstwo w rel-swiata.jpg
trevel-his-a.jpg
Medzat_Studia Egiptologiczne-2-13-1.jpg
Collectanea Theologica 83-2013-nr 4.jpg
in-god-we-trust.png
klucz-niebieski-k.jpg
Rekonkwista.jpg
saggs.jpg
wilson-krwawiacy.png
baschwitz-czarownice_dzieje.jpg
MACHIAVELLI-Ksiaze-1917.jpg
Zycie-Buddy_1927.jpg
od-mojzesza-do-mahometa-ke.jpg
odrodzenie-2000-44.png
kaligula.jpg
hyperborea-religia-grekow-gebura.jpg
grabski-mieszko.jpg
krotka-hi-islamu.png
burszta-asteriks.png
mity-skandynawskie-ma.jpg
etnologia-religii-szyjewski.jpg
chrystianizacja-europy-kosciol.jpg
101-tore-murphy.jpg
mitologia-l-tur.jpg
swity-koszmar-haught.jpeg
u-schylku-starozytnosci-2014-a.jpg
his-p-k.jpg
ap06.jpg
eisenberg.jpg
rozmowy-z-diablem.jpg
kartezjusz-roz.jpg
babilonskie-zaklecia.jpg
Jasienica-slowianski rodowod-1961.jpg
hinduizm_-k.jpg
nieznane-arch-mis.jpg
putek-1966-mroki-s.jpg
labuda-m.jpg
polska_mieszka_i1.jpg
megalomania-narodowa-by.png
e-jastrzebowska.jpg
historia-wenecji_norwich.jpeg
rzeczpospolita_topolski.jpg
heinemann-eunuchy.png
przeinaczanie-jezusa-bart-ehrman.jpg
zarys-h-sz.jpg
bugaj-hermetyzm.jpg
dynastia-piastow-ba.jpg
ilustrowany-slownik-terminow-lit.jpg
d-bog-urojony.jpg
watykan.jpg
niwinski-mity-symbole.jpg
maly-slownik-religiozna.jpg
mieszko-I-strzelczyk-1992.jpg
zli-papieze-c.jpg
zbikowski-legendy.jpg
religia-a-wspolczesne-stosunki-miedzynarodowe.jpeg
tajemnice-smim.jpg
watykan-zd.jpg
religie-sw.jpg
przeglad-religioznawczy.png
monarsze-sekrety-jankowski.jpeg
Historia bez cenzury - Hartwig.jpeg
podstaw-wiedzy-muzulmanskiej.PNG
IDEA-XIX-2007.png
niemcy500.jpg
pilarczyk-literatura-zydowska.jpg
ewolucja-boga.jpg
fuld-krotka.jpg
rozmyslania-marek-a 1913.jpg
pliniusz-h-n.jpeg
100_filmow_Lis.jpg
zapomniane-n-strzelczyk.jpg
amsterd-abc.jpg
leksykon-re.jpg
ramadan-i-kurban.png
upaniszady-ut.jpg
his-euro.jpg
bancroft-wspolczesni.png
historia-mali-tymowski.jpeg
wu-wei-plyn-z-pradem-zycia-Fischer.jpg
SLADAMI_MESJASZA-APOSTATY.jpg
bogowie-slowian-m.jpg
o-wdowach.jpg
studia-theologica-varsaviensia-1977-1.jpg
Rodzima wiara ukrainska - Lozko.jpg
jerzy-adamski-historia-l-f.jpg
dowiat-historia-kosciola-k.jpg
chrzescjianstwo-rusi-k.jpg
polska-X-XI.jpg
bronk-podstawy-nauk-o-religii.jpg
dziesiecina_j.jpg
wewior-wstepujac-w.jpg
estreicher-zarys.jpg
bravo.jpg
szrejter-mitologia.bmp
konstytucja-laidler.jpg
his-b-w.jpg
demony-r.jpeg
tocqueville.jpg
graves-mity-gr.jpg
haidit-prawy-umysl.jpg
drioton-egipt-faraonow-2.jpg
slowianie-mitologie-swiata.jpg
de-mello.jpg
czary-i-czarty-polskie-tuwim.jpg
krewzkrwijezusa.jpg
margul-mity-z-pieciu.png
ency-archeo-z-s.jpg
etyka-prot-weber.jpg
Malinowski-Wierzenia_pierwotne.jpg
tokarski-z-filozofii-indyjskiej.jpg
jero.jpg
przeglad-historyczny-87-1996.jpg
jak-zachod-utracil-boga-mary-eberstadt.jpg
pascal-mysli.jpg
studia-nad-faszyzmem-2007.jpg
butterwick.jpg
bog-a-zlo.jpg
edda-lelewel-1828.jpg
prawo-wyznaniowe-2011.png
Historia Czechoslowacji - Heck-Orzech.jpg
stern-zlote-mysli.png
czarn-mwxxw.jpg
joga-eliade.jpg
girard-koziol.jpg
kultura-smierci-1.jpg
klengel-his-sy.jpg
1908-o-wolnosci.png
sachs_muzyka-wswieciestar.jpg
Chiny-nowe.jpg
Szyszko-Hinduizm-buddyzm-islam.jpg
znak-1994-2-465.jpeg
pales.jpg
listy-prof.jpg
judyta-postac-b-granic.jpg

Rel-Club
Sonda
Czy jest Bóg?
 
Tak
Nie
Nie wiem
Jest kilku
Ja jestem Bogiem
Ta sonda jest bez sensu:)
Prosze zmienić sondę!
Wyniki
Szukaj



Artykuły

Zamknij - Japonia

Zamknij BUDDYZM - Lamaizm

Zamknij BUDDYZM - Polska

Zamknij BUDDYZM - Zen

Zamknij JUDAIZM - Mistyka

Zamknij NOWE RELIGIE

Zamknij NOWE RELIGIE - Artykuły Przekrojowe

Zamknij NOWE RELIGIE - Wprowadzenie

Zamknij POLSKA POGAŃSKA

Zamknij RELIGIE WYMARŁE - Archeologia

Zamknij RELIGIE WYMARŁE - Bałtowie

Zamknij RELIGIE WYMARŁE - Manicheizm

Zamknij RELIGIE ŻYWE - Konfucjanizm

Zamknij RELIGIE ŻYWE - Satanizm

Zamknij RELIGIE ŻYWE - Sintoizm

Zamknij RELIGIE ŻYWE - Taoizm

Zamknij RELIGIE ŻYWE - Zaratustrianizm

-

Zamknij EUROPA I AZJA _ _ JAZYDYZM* <<==

Nasi Wierni

 20506274 odwiedzający

 572 odwiedzających online